Tourist Polska

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń firmę i dodaj opinię
Rating: 8.8/10 (25 votes cast)

travelplanet

Tourist Polska to biuro podróży obecne na krajowym rynku usług turystycznych już od roku 1997 i regularnie zbierające wyróżnienia przyznawane mu zarówno przez klientów, jak i przez ekspertów zawodowo zajmujących się turystyką zorganizowaną. Wśród najbardziej prestiżowych wyróżnień warto wskazać na przyznane dwukrotnie przez Ministra Gospodarki odznaczenie „Za zasługi dla Turystyki”, nie można przy tym utrzymywać, że uznanie, jakim cieszy się Tourist Polska jest dziełem przypadku. Znakiem rozpoznawczym tego biura podróży jest przede wszystkim kompleksowość świadczonych przez nie usług, na jego pracowników można więc liczyć bez względu na to, czy interesuje nas rezerwacja biletów promowych, autobusowych i lotniczych, wynajem hotelu, sprzedaż ubezpieczeń turystycznych, czy też usługi pilotów i przewodników świadczone w ponad dwudziestu językach. Biuro podróży Tourist Polska współpracuje tak z klientami indywidualnymi, jak i z organizatorami grupowego ruchu turystycznego specjalizując się zwłaszcza w organizacji niestandardowego wypoczynku odpowiadającego życzeniom klienta. Jeśli i Państwo mieli do czynienia z tym touroperatorem, zapraszamy do pozostawienia swojej opinii.2 Opinie o “Tourist Polska”

  1. Sam nie wiem czy moja opinia jest negatywna czy pozytywna. Jakoś po prostu sam nie wiem. Wszystko niby ok ale jakoś czuje taki niedosyt. Może to po prostu chęć przedłużenia wypoczynku:)

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)
  2. Byłam z biurem Tourist Polska na kilku wycieczkach krajowych jak i zagranicznych. Profesjonalna obsługa i fajni przewodnicy. Polecam wszystkim.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: +2 (from 2 votes)

Dodaj opinie

Złóż obrazek


payday loans