Opinie o firmie BP Europa SE Oddział w Polsce

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń firmę i dodaj opinię
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)

BP Europa SE Oddział w Polsce specjalizuje się w branży paliwowej, prowadzi działalność w ramach działów: paliwowy, smarów i olejów, gazowy oraz sprzedaży paliw. Pierwsza stacja w Polsce została utworzona w 1995 roku, a obecnie BP posiada największą sieć stacji paliw pośród koncernów paliwowych i dzieli się na działy: BP Retail – odpowiada za sieci około 400 tysięcy stacji paliw i sklepów na terenie kraju, BP Gas – oferuje autogaz dla stacji oraz gaz płynny w butlach i zbiorniki dla sektora

przemysłowego, Lubricants Departament – dział olejowy, specjalizuje się w produkcji środków, smarnych płynów. Wholesale and Resale Departament – dział sprzedaży paliw, zajmuję się właśnie sprzedażą paliw hurtowo. Jest to nowy sektor w BP.

Wszystkie stacje BP zaopatrzone są w całodobowe sklepy i na wielu znajdują się myjnie automatyczne i bezdotykowe.  Klienci także mogą skorzystać z kawiarenki, która znajduje się na każdej stacji oraz baru lub motelu, które można spotkać na większości stacji paliw. Firmy mogą korzystać z karty paliwowej BP Plus w systemie Routex.

Adres firmy:
ul. Jasnogórska 1
31-358 Kraków
tel. (12) 619 12 00
fax. (12) 619 12 05
zp8497586rq


Jedna Opinia o “Opinie o firmie BP Europa SE Oddział w Polsce”

  1. Jeśli chodzi o jakość paliwa – ok. Nie będę jednak korzystać z tej stacji (byłem jej sympatykiem od roku), bowiem zostałem skarcony przez personel za umycie (oprócz szyb samochodu), reflektorów oraz przodu maski (owady).

    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)
payday loans