Opinia o firmie NB Polska Sp. z o.o.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń firmę i dodaj opinię
Rating: 5.1/10 (11 votes cast)

Fabryka NB Polska Sp. z o.o. należy do duńskiej firmy VELUX. Położona jest w Gnieźnie i zajmuje się wyłącznie produkcją okien, okiennic oraz ram do okien. Dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym oraz stylistycznym firma szybko zyskała uznanie oraz zaufanie szerokiej rzeszy klientów.

Fabryka posiada certyfikat zgodny z ISO 9001.

Kontakt:
NB Polska. Sp. z o.o.
Słoneczna 29,
62-200 Gniezno

Tel.: (61) 423-95-00
Fax: (61) 423-95-01

http://www.velux.pl/

http://www.zumi.pl/1884648,NB_Polska._Sp._z_o.o.,Gniezno,firma.html3 Opinie o “Opinia o firmie NB Polska Sp. z o.o.”

 1. Praca w tej firmie na ul. Słonecznej Z pkt widzenia socjalnego jest ok a cała reszta skończyła się z odejściem p. Georga Walkera. Praca w sobotę z dzień wolny, „nawalisz” setek a potem tydzień wolnego. Brygadziści „pchani” na stanowisko po znajomości. Najśmieśniejsze jest to, że niektórzy po zawodówce np mechanik samochodowy (nie obrażając mechaników patrzę tylko na profil zakładu) a pchają się na kierowników. Zero znajomości języka a o kierowaniu ludźmi nie wspomnę. Jeśli chcesz tam pracować i myślisz o awansie to musisz mieć bardzo szerokie plecy. W innym wypadku będziesz zapier****ł za marne grosze. Ja tak jak i większość pracowników spodziewaliśmy się więcej po p. dyrektorze Pęczaku, ale cała stara elita owinęła go sobie wokół palca. Nie polecam pracy w tej firmie, nie potrafią docenić pracownika. Pracownik pracujący miesiąc jest tak samo traktowany jak pracownik z X-letnim stażem. Patela nie daj się.!!! :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 3 votes)
 2. ta firma to porażka

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 4 votes)
 3. Gosciu o pseudonimie ja jezeli z tym mechanikiem piejesz do mnie to wiedz ze mam troszke wyższe wyksztalcenie, stanowiska kierowniczego nie mam, język angielski ku twojemu zdziwieniu znam, z ludzmi mam dobry kontakt i nie mam żadnych pleców tylko to co osiągłem to dzięki pracy która wykonywałem. Jezeli się tobie coś nie udało albo noe jesteś doinformowany to nie obrażaj ludzi.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj opinie

Złóż obrazek


payday loans