Ka-design z Piły

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń firmę i dodaj opinię
Rating: 4.2/10 (33 votes cast)

Agencja interaktywna Ka-design z Piły

Ka-Design to agencja interaktywna. Jej siedziba mieści się w Pile. Najważniejszym filarem Ka-Design są szeroko rozumiane usługi internetowe. Pracownicy agencji są przy tym w stanie nie tylko przygotować  stronę www, ale również wypozycjonować ją w wyszukiwarkach i zareklamować na portalach społecznościowych.  Usługi graficzne to zresztą kolejny z filarów oferty przygotowanej przez agencję. Zlecić można przy tym nie tylko przygotowanie rozwiązań graficznych pojawiających się na witrynie firmy lub w sklepie internetowym. Pracownicy pilskiej agencji interaktywnej są w stanie również dopasować logotyp do indywidualnych potrzeb klienta oraz stworzyć projekt graficzny reklamy internetowej. Ka-Design to także  usługi poligraficzne obejmujące nie tylko druk ulotek, folderów reklamowych i plakatów, ale i  druk wielkoformatowy.
Na stronie internetowej firmy Ka-Design można zapoznać się z jej realizacjami, jeśli jednak mieli już Państwo do czynienia z tym podmiotem, Państwa opinie na jego temat mogą okazać się bardzo wartościowe z perspektywy innych klientów. Zapraszamy zatem do umieszczenia ich na naszej stronie.5 Opinie o “Ka-design z Piły”

 1. Dobra rada dla nowych klientów firmy KA-design. Zawsze w umowie musi być podpunkt o karze umownej za niedotrzymanie terminu, jeśli tego nie wstawisz będziesz traktowany jak śmieć. Pierwszy i ostatni raz z nimi współpracowałem.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +7 (from 7 votes)
 2. Sebastian

  Gdybym nie znał się na pozycjonowaniu stron wcisnęliby mi ochłap strony www który nie osiągnąłby nawet top 200 wyników wyszukiwania w Google.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 4 votes)
 3. Pan Karol K. z firmy Ka-design nie potrafi czytać ze zrozumieniem i będzie Wam próbował wmówić ,że jest problem z komunikacją. Nigdy więcej nie chcę mieć do czynienia z tym panem.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 4. Strona została wykonana 2 miesiące po terminie, zamiast słowa przepraszam usłyszałam „KIEDY SIĘ ROZLICZYMY?”

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +6 (from 6 votes)
 5. Uwaga na tą firmę, chcieli ukraść mój pomysł i go sprzedać po mimo podpisanej umowy o przekazanie praw autorskich. Sprawę skierowałam do sądu.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)

Dodaj opinie

Złóż obrazek


payday loans