ITAKA

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń firmę i dodaj opinię
Rating: 6.8/10 (14 votes cast)

itaka-logoBiuro podróży ITAKA powstało już w 1989 roku, było więc jednym z pierwszych podmiotów, które zdecydowały się na prowadzenie działalności w warunkach gospodarki rynkowej. Od 2009 roku mówi się o nim jako o jednym z liderów na krajowym rynku usług turystycznych, o wysokiej pozycji firmy najlepiej świadczy zaś to, że systematycznie poszerza zakres świadczonych przez siebie usług stając się wiodącą agencją turystyczną w Polsce.
Dziś oferta firmy obejmuje zorganizowany wypoczynek w ponad stu miejscach, zainteresowanie pracowników firmy obejmuje przy tym nie tylko Europę, ale również najodleglejsze zakątki świata. Co roku ITAKA wydaje dwa katalogi skierowane do miłośników wypoczynku letniego i zimowego, przygotowuje przy tym zarówno wycieczki objazdowe, jak i wczasy organizowane w jednym miejscu. Jej propozycje skierowane są do różnych grup podróżnych, coś dla siebie znajdują więc zarówno osoby aktywne, jak i te, które cenią sobie przede wszystkim spokój i relaks. Na wyprawy z biurem podróży ITAKA wybierają się zarówno seniorzy, jak i rodziny z małymi dziećmi, turystów przyciąga przy tym nie tylko bogata oferta, ale również możliwość korzystania ze zniżek, ofert last minute oraz wycieczek rezerwowanych z dużym wyprzedzeniem.
Mocną stroną firmy okazują się również programy autorskie takie, jak choćby organizowany od 2010 roku projekt „Itaka&Gala – Podróże w stylu gwiazd” skierowany do klientów liczących na luksusowy wypoczynek. Na uwagę zasługuje przy tym to, że firma nadal chce się rozwijać stawiając zarówno na poszerzanie oferty wyjazdów wakacyjnych, jak i na nieustanną poprawę jakości świadczonych przez siebie usług.
Oferta firmy budzi zainteresowanie wielu osób, jeśli więc współpracowaliście Państwo z biurem podróży ITAKA, wykorzystywaliście przygotowaną przez niego ofertę lub kontaktowaliście się z jego pracownikami, zapraszamy do zamieszczenia swojej opinii o biurze podróży ITAKA.2 Opinie o “ITAKA”

 1. Co roku kożystam z usług tej firmy i postanowiłem podzielić się z wami uwagami na jej temat.
  Program wycieczki – zawsze dopracowany i godny polecenia
  Hotel – zawsze godny polecenia , a jedzenie wprost cudowne
  Skorzystajcie ja zawsze wracam zadowolony z wycieczki

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Gdy zobaczyłam ciekawą stronę firmy wcale nie byłam przekonana o tym, że natrafiłam na podmiot, którym warto się zainteresować. W dwudziestym pierwszym wieku każdy troszczy się przecież o swój wizerunek. Kontakt z pracownikami rozwiał jednak moje wątpliwości. W firmie zatrudnieni są ludzie, którzy wiedzą, na czym polegają ich obowiązki i potrafią się z nich wywiązywać. Okazuje się, że również bogata firmowa oferta intensywnie promowana na stronie potwierdziła się w rzeczywistości. Nie zawsze jest to oczywiste, jestem więc zadowolona ze współpracy.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj opinie

Złóż obrazek


payday loans