Avast

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń firmę i dodaj opinię
Rating: 9.6/10 (10 votes cast)

Program antywirusowy Avast jest jednym z najbardziej popularnych programów chroniących twój komputer przed szkodliwymi wirusami.

Opinie o programie AvastWynika to przede wszystkim z ogromnych możliwości, jakie prezentuje on sobą każdego dnia. Jego obszerna baza wirusów sprawia, że posiada on umiejętności wykrycia potencjalnego zagrożenia w mgnieniu oka. Aktualizowana jest ona bardzo często, czasami nawet kilka razy dziennie, co sprawia, że posiadamy dostęp do najświeższej bazy wirusów, które w jakiś sposób mogłyby wtargnąć do naszego komputera. Dzięki temu wykrycie jakiegokolwiek szkodnika nie jest żadnym problemem. Antywirus Avast po jego wykryciu od razu informuje nas o tym i zachęca do podjęcia natychmiastowych działań mających na celu wyeliminowanie szkodliwych efektów, które mógł by on spowodować. Program ten znakomicie sprawdza się podczas używania Internetu, czyli podczas korzystania z jednego z największych źródeł wirusów i zagrożeń prawidłowego działania komputera. Dzięki możliwości regularnego skanowania przeglądanych przez nas danych, a także pobieranych plików, możemy czuć się całkowicie bezpieczni. Jeżeli tylko Avast wykryje coś podejrzanego, natychmiast zostaniemy o tym poinformowani.
Program ten bardzo dokładnie sprawdza każdy plik. Na sprawdzenie, czy nie posiada on żadnego wirusa, przeznacza nawet kilkanaście sekund, jednak zawsze można być pewnym, że pozbędziemy się szkodliwego oprogramowania. Nowsze wersje zostały wyposażone dodatkowo w funkcję FileRep, która po przeskanowaniu pobranego pliku oraz wykryciu jakiegokolwiek wirusa przy próbie jego otworzenia, zachęca nas do skorzystania z trybu piaskownicy, czyli opcji, która w żaden sposób nie zagraża działaniu komputera nawet po uruchomieniu pliku. Spowodowane jest to przede wszystkim tym, że plik został otworzony w wirtualnym środowisku, niezwiązanym w żaden sposób z naszym komputerem.
Szczególnie skuteczna i zalecana jest pełna wersja programu antywirusowego Avast, która gwarantuje maksymalne poczucie komfortu i bezpieczeństwa podczas użytkowania komputera. Chociaż na rynku jest bardzo wiele próbnych wersji, wyłącznie pełna daje możliwość wykorzystania wszystkich najważniejszych funkcji.
Jeżeli posiadasz ten program, zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na jego temat z nami oraz z innymi, również potencjalnymi, jego użytkownikami.4 Opinie o “Avast”

 1. W mojej opinii Avast to jeden z najbardziej interesujących programów antywirusowych, który każdemu użytkownikowi daje przede wszystkim dużo różnych opcji. Jego zaletą jest przejrzysty interfejs oraz regularnie wprowadzane aktualizację, które gwarantują jego doskonałe funkcjonowanie.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 2. Wybierając program antywirusowy kierowałem się przede wszystkim jego wysoką wydajnością wraz z pracą innych programów. Mimo funkcjonowania w tle programu antywirusowego mój komputer sprawuje się bardzo dobrze i jestem z niego zadowolony, polecam

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 3. Avast to według mnie program, który zadowoli osoby, które nie mają zbyt dużych wymagań. Jest to bowiem opcja darmowa, która nie ma tak rozwiniętej ochrony jak inne popularne programy. Dlatego jeśli interesuje was sprawny program, który nie przeoczy żadnego zagrożenia wybierzcie coś innego. Chyba że wykupisz pełną opcję !

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 4. Avast jest bardzo skuteczny gdy skanujemy komputer z opcji : skanuj przy uruchamianiu systemu. Co prawda to trwa godzinami ale wyłuskał mi to samo co Kasperski w pełnej wersji.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj opinie

Złóż obrazek


payday loans